درباره پارتیشن ساز

مجموعه پارتیشن ساز ارائه دهنده راهکار های هوشمندانه در طراحی و اجرای انواع پارتیشن و مبلمان اداری و محصولات شیشه ای با بیش از بیست سال تجربه کاری بعنوان پیشتاز در این صنعت شناخته شده است. در این مجموعه نوآوری و ارائه محصولات با کیفیت همراه با ماندگاری بالا و در نهایت رضایت مشتری بعنوان سرلوحه همه تفکرات قرار گرفته است. اجرای بیش از 10000 مترمربع پروژه در زمینه طراحی و اجرای پارتیشن بندی فضاهای داخلی از افتخارات ما به شمار می آید.

مجموعه پارتیشن ساز که زیر مجموعه ای از یک شرکت معماری و دکوراسیون داخلی تخصصی فضاهای اداری می باشد، با تفکر بالا بردن فرهنگ کار و ایجاد شفافیت و حس آرامش در محیط های اداری اقدام به جمع آوری محصولات شیشه ای برای اجرای دقیق و اصولی آن نموده است که از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

-پارتیشن شیشه ای فریم لس

-پارتیشن شیشه ای قوس دار

-پارتیشن شیشه ای با درب ام دی اف

-پارتیشن دوش شیشه ای

-درب شیشه ای

-نرده شیشه ای

تفکر متفاوت این مجموعه در اجرای پارتیشن بندی دفاتر کار با توجه ویژه به ارگونومی فضاهای اداری از نکات مثبتی است که این مجموعه را از باقی رقبای خود متمایز می نماید. از جمله خدماتی که این مجموعه افتخار انجام دادن آن را دارد می توان به آیتم های زیر اشاره نمود:

– اجرای دقیق و اصولی پارتیشن بندی فضا های اداری بر اساس نظر طراح و کارفرما با در نظر گرفتن تمامی استاندارد ها.

– بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های روز برای اجرای طرح های متفاوت و منحصر به فرد با امکان کنترل و کاهش هزینه ها.

– ارتباط مستقیم با مهندسین و شرکت های مطرح دنیا برای اجرای دقیق و استاندارد پارتیشن های شیشه ای و سایر طرح های متفاوت و خاص ارائه شده توسط مهندسین محترم.

– امکان طراحی و تولید قطعه های خاص برای واقعی شدن طرح ها و ایده های جدید در مقاطع مختلف همچون پروفیل های پارتیشن و قطعات یراق آلات.

– واردات و تولید کلیه یراق آلات و مواد اولیه مورد نیاز پارتیشن بندی مجموعه ها با رویکرد کیفیت و دوام محصولات و کنترل هزینه های پارتیشن بندی پروژه.

– امکان بررسی محیط اطراف پارتیشن برای اجرای اصولی و دقیق تر و جلوگیری از خسارات احتمالی وارده در صورت نیاز کارفرما.

– امکان انطباق طرح ها و سبک اجرای پارتیشن بندی شیشه ای با قوانین و مقررات ساختمان های بنام در سطح کشور.

– آشنایی کامل با ضوابط و نقشه های آتش نشانی و شهرداری و ارائه راهکار های اصولی و ماندگار در اجرای پارتیشن بندی اداری.

– ارائه خدمات پس از فروش و ضمانت 2 ساله در خصوص پروفیل و یراق آلات اختصاصی این مجموعه برای پارتیشن های شیشه ای و درب های شیشه ای.

– امکان ارائه راهکار های سازمانی در خصوص ایجاد فضا های اداری و نحوه چینش پرسنل در پارتیشن بندی ها طبق اصول و قواعد.

– ارتباط نزدیک با کارخانه های تولید کننده شیشه جهت تهیه و ارائه با کیفیت ترین شیشه های موجود در بازار ایران و کشور های اطراف در کوتاه ترین زمان ممکن.

– کنترل هزینه های پروژه با ارائه راهکارهای معماری در غالب طراحی بوسیله طرح های دو بعدی و سه بعدی.

در مجموعه پارتیشن ساز خدمات متعددی ارائه می گردد که در ذیل به شرح به آنها خواهیم پرداخت.

1- طراحی پارتیشن بندی:

طراحی پارتیشن بندی فضای موجود بعنوان یکی از کلیدی ترین قسمت ها در طراحی داخلی اصولی فضاهای اداری به شمار می آید. اختصاص فضایی با ابعاد مناسب برای کارکنان با در نظر گرفتن ایجاد حریم خصوصی برای هر یک و تسهیل در تبادل اطلاعات، توجه به تهویه هوا ایده آل، استفاده بهینه از نور طبیعی محیطی و… که تمامی موارد فوق در جهت بالا رفتن راندمان کاری و مدیریت صحیح منابع انسانی منظور می گردد. در این بخش که در مجموعه پارتیشن ساز به صورت رایگان انجام می پذیرد، مهندسین طراح پس از بررسی نیاز های کارفرما و تعداد نفرات اقدام به طراحی می نمایند که این طرح ها بصورت دو بعدی با جانمایی های متفاوت در زمانی بسیار کوتاه به کارفرما ارائه خواهد شد.

2- طراحی محیط کار:

مجموعه پارتیشن ساز با بهره گیری از مهندسین مجرب در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون پروژه های اداری اقدام می نماید. طراحی های این بخش بصورت دو بعدی و سه بعدی انجام گرفته و مباحثی همچون رنگ، حجم و نور مورد بررسی قرار می گیرند.

3- طراحی مبلمان:

 طراحی انواع مبلمان، میز ها و کمد ها پس از تکمیل طراحی محیط کار صورت می پذیرد. در این بخش کلیه مصنوعات چوبی، ام دی اف و فلزی را بر اساس فضا های موجود و نیاز کارفرما طراحی و کلیه دیتیل های اجرایی برای آن ترسیم می گردد که برای مجری کاملاً قابل فهم و اجرا خواهد بود.

4- نظارت بر اجرای دکوراسیون داخلی:

نظارت بر اجرای طرح های ارائه شده دکوراسیون داخلی فضا های اداری از سوی این مجموعه از جمله خدمات مجموعه پارتیشن ساز می باشد. برنامه ریزی اجرا و زمان بندی و نیز کنترل پروژه و همچنین برآورد هزینه قسمت های مختلف پروژه بعد از اتمام طراحی نیز جزو خدمات نظارت بر اجرای پروژه در این مجموعه به حساب می آید.

5- اجرای مبلمان اداری:

اجرای طراحی های مبلمان، میز ها و کمد ها طبق طرح های انجام گرفته توسط نیرو های متخصص و در کارخانه این مجموعه صورت می پذیرد. تولیدات این مجموعه فقط بر اساس طراحی های صورت گرفته با مواد و متریال های متفاوت از بازار انجام می پذیرد.

اهداف و دیدگاه های مجموعه پارتیشن ساز:

به طور قطع مجموعه پارتیشن ساز با هدف اصلاح بازار و ترویج طراحی اصولی در جهت کنترل هزینه های کارفرما و با در نظر گرفتن ایمنی و ارگونومی مبلمان برای تمامی افراد یک مجموعه فعالیت می نماید. این مجموعه در جهت اصلاح ساختار طراحی و کنترل قیمت خدمات و محصولات خود و نیز با بهره گیری از علم و تکنولوژی روز دنیا قدم بر می دارد و امیدوار است که بتواند تاثیر بسزایی در فرهنگ سازی طراحی داخلی و دکوراسیون ایران عزیزمان بر دارد.