sliider

سوالات شما

زمان تولید و اجرای پارتیشن شیشه ای چقدر است؟

پارتیشن های شیشه ای یکی از سریع ترین پارتیشن ها در نصب و اجرا محسوب می گردد . تولید و نصب این نسل از پارتیشن ها بصورت فورس ماژور 48 ساعت کاری و بصورت نرمال 10 روز برآورد می گردد.

آیا امکان اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس بدون اتصال به سقف وجود دارد؟

بله، اجرای بدون اتصال پارتیشن شیشه ای به سقف نیازمند یراق آلات و پروفیل مخصوص می باشد که این محصول در مجموعه پارتیشن ساز قابل اجرا می باشد.

با توجه به قوانین جدید آتش نشانی در ساختمان های اداری امکان جداسازی کامل فضا توسط پارتیشن وجود ندارد و می بایست فاصله ای مناسب در بالای پارتیشن های شیشه ای تا سقف وجود داشته باشد و از طرف دیگر طراحی استراکچر پارتیشن های فریم لس مجموعه پاتیشن ساز با این اصول سازگار بوده و با بهره گیری از یراق و پروفیل های جدید، امکان عدم اتصال این نوع از پارتیشن ها به سقف میسر گردیده است.

قیمت پارتیشن های شیشه ای چقدر است؟

پارتیشن های شیشه ای با توجه به کیفیت و ظرافت آن بعنوان یکی از ارزانترین نسل های پارتیشن شناخته و مورد استفاده قرار می گیرند که قیمت آنها بصورت مترمربعی محاسبه می گردد. از آنجا که بیشترین مواد بکار رفته در پارتیشن های شیشه ای فریم لس از آلومینیوم و شیشه می باشد و قیمت هر کدام از این آیتم ها بصورت روزانه در حال تغییر می باشد، لطفا جهت دریافت قیمت با کارشناسان مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید.

در انتخاب پارتیشن شیشه ای به چه مواردی باید دقت کنیم؟

از آنجا که پارتیشن شیشه ای یکی از ظریف ترین انواع پارتیشن اداری به شمار می آید پس دقت در اجرا و نیز کیفیت پروفیل و جنس شیشه از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. از دیگر نکات مهم که در انتخاب پارتیشن بسیار مهم است عدم استفاده از پروفیل آلومینیوم در بین شیشه ها می باشد. در کل توصیه می گردد حتما نمونه اجرا شده مجموعه های مختلف را از نزدیک دیده، لمس کنید و به عکس ها اکتفا نکنید.

جهت سفارش و خرید پارتیشن شیشه ای از کجا شروع کنیم؟

با توجه به اینکه قیمت پارتیشن های شیشه ای بصورت مترمربع محاسبه و عرضه می گردد پس می بایست در ابتدا فضای شما توسط شرکت ارائه دهنده پارتیشن اندازه گیری شده و در نهایت اقدام به تهیه و ترسیم نقشه های دوبعدی نمود. در مرحله بعد برای سفارش پارتیشن شیشه ای باید به صورت دقیق مشخصات محصول موردنظر خود را با ذکر جزئیات از نوع شیشه و فریم آلومینیوم و یراق آلات تا رنگ بندی آنها را مشخص نمایید تا صدور فاکتور شما به دقت انجام پذیرد. پس از عقد قرارداد و مراحل مالی، حمل و نصب پروفیل پارتیشن به محل پروژه انجام خواهد شد و بدین ترتیب اندازه های شیشه ها به دست می آید که به کارخانه تولید شیشه ارسال شده و بعد از مدت زمان مشخص، شیشه ها به محل پروژه ارسال و در محل پروژه به همراه یراق آلات درب نصب خواهد شد. قابل ذکر است مجموعه پارتیشن ساز بصورت رایگان آماده طراحی و بررسی پارتیشن بندی فضای شما می باشند.

از پارتیشن شیشه ای در چه فضاهایی می توان استفاده کرد؟

پارتیشن های شیشه ای بعنوان جدید ترین نسل از پارتیشن بندی اداری به گونه ای طراحی و اجرا می شود که برای اکثر دفاتر کار با هر میزان بودجه مالی و هر سبکی قابل استفاده می باشد. شفافیت شیشه ها امکان انتقال نور را به تمامی قسمت های دفتر کار امکان پذیر می نماید و برای فضاهایی که نیاز به محدود کردن نور دارند استفاده از انواع مات کن و پوشش شیشه توصیه می گردد.

آیا می توان پارتیشن های شیشه ای را به زمین پیچ نکرد؟

امروزه بسیاری از دفاتر کار مدرن از سنگ ها و سرامیک بسیار ارزنده به عنوان کفپوش در محیط اداری خود استفاده می نمایند که سوراخ کردن آنها  موجب از بین بردن هویت کفپوش خواهد شد یا ملک بصورت استیجاری در اختیار شرکت های مختلف قرار گرفته و بدین صورت امکان سوراخ کردن کف برای مستاجر آن وجود ندارد که ما به شما این اطمینان را می دهیم که در این موارد جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. پارتیشن های شیشه ای فریم لس مجموعه پارتیشن ساز با کمک یراق آلات خاص خود از سوراخ شدن کف ساختمان جلوگیری می نماید.

امکان اجرای پارتیشن در شهرستان وجود دارد؟

مجموعه پارتیشن ساز آماده اجرای پارتیشن بندی در تمامی قسمت های ایران عزیز می باشد که این امر با تامین هزینه های ایاب ذهاب و اسکان پرسنل میسر خواهد شد.

میزان عایق صوتی پارتیشن های فریم لس چقدر است؟

پارتیشن های شیشه ای فریم لس به لحاظ بکارگیری شیشه هایی با قواره بزرگ دارای عایق صوتی مطلوبی می باشند البته استفاده از پروفیل مناسب در تعیین میزان عایق شدن فضا بسیار تاثیرگذار می باشد. در کل به نسبت سایر نسل های پارتیشن از عایق صوتی بالایی برخوردار می باشند.

روند نصب پارتیشن شیشه ای چگونه است؟

نصب پارتیشن های شیشه ای بصورت نرمال به این صورت می باشد که در ابتدا نقشه دقیق از محل اجرا توسط کارشناسان مجموعه تهیه و برای آماده سازی پروفیل بررسی می گردد. در قسمت دوم پروفیل ها به همراه تیم نصب در محل اجرای پارتیشن حاضر می شوند و با کمک دستگاه های اندازه گیری و لیزر نسبت به نصب پروفیل ها اقدام می نمایند. در مرحله بعد نقشه دقیق از محل های نصب پروفیل برداشت شده و پس از ترسیم سایز شیشه ها برای کارخانه سکوریت اعلام می گردد. در مرحله آخر شیشه های سکوریت شده در کارخانه آماده سازی شده و برای نصب به محل پروژه منتقل خواهند شد.

آیا اطراف و سقف محل نصب پارتیشن باید از پروفیل آهن استفاده نمود؟

از آنجا که پارتیشن های شیشه ای خود ایستا نبوده و باید از اطراف مهار شوند برای نصب پارتیشن های شیشه ای مجموعه پارتیشن ساز نیاز به کف، سقف و دیواره های مستحکم می باشد که در صورت وجود هر کدام از این قسمتها اجرای پارتیشن بدون پروفیل مضاعف امکان پذیر است. در کل استفاده از پروفیل آهن در اطراف شیشه بدلیل عدم تطابق ضریب انبساط طولی توصیه نمی گردد.